Z Raporu – 14 Mayıs


• Bence günün en önemli başlığı Antalya’da vahşice katledilen 7 yavrulu köpek, bu sabah sosyal medya gündemine düşen bu vahim görüntü herkesi derinden yaraladı, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler 7 yavrusu olan bir köpeği tüfek ile katletti, hayvanlara karşı şiddetin ve istismarın cezasız kalmaması için bunu yapanın bulunması için adım atılmalı.

• Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başlattığı yardım kampanyası 1. Gününde toplam da 7 milyon ₺ lik bağış aldı ve yavaş konu ile ilgili ” 98.000 ailenin yatağa mutlu gireceğini bilmenin huzunu yaşıyoruz “dedi.

• Van’da Vefa Sosyal Destek Grubu’na yönelik haince bir saldırıda, 2 vatandaşımız ne acıdır ki şehit edildiler… Hain terör örgütünün adını buraya yazmayı reddediyorum !

• Beşiktaş JK başkanı Ahmet Nur Çebi ve diğer 9 klüp çalışanının Corona virüse yakalandığı açıklanırken diğer birkaç klüpte daha onlarca vakanın tespit edilmesi TFF ile ilgili tepkilere neden oldu, durum endişe verici.

• GTA 5’in Mayıs sonunda kadar ücretsiz indirilebileceği duyuruldu, GTA severler bilgisayar başına 😉

• Bu bir ŞAKA DEĞİLDİR! Kayseri’de Bir Kadın, Virüsten Korunmak İsteyenleri ‘Okuyup Üfleyerek’ Virüsü Tüm Mahalleye Yaydı…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s