Blogger başlangıç paketleri


Size duymak istediklerinizi söylemeyeceğim!

Çünkü duymak istedikleriniz hiçbir işe yaramaz !

  • Yemek tarifleri
  • Anne ve çocuk
  • Çocuk bakımı
  • Kişisel gelişim
  • Siyaset
  • Marka övmece
  • Marka gömmece

Komik gibi görünüyor ama aslında trajik, çünkü bu yalnızca ürün değil fikir de üretemez hale geldiğimiz gerçeğinin en acımasız formlarından birisi,

Bu blog sayfasını açmadan önce blogger.com dan yararlanıyordum, ancak gerek mobil uygulamasının geniş yelpazeli arayüzü gerek site tasarımı ve özelleştirmeleri yönünen wordpress oldukça ağır bastı ve buraya geldim, aslında çok yeni ve tazecik olduğum doğrudur 😂

Buraya gelmeden önce bazı sosyal medya gruplarında paylaşılan blog yazılarına kısaca göz gezdirdim ve gerçekten tam bir kısır döngü içerisinde olduklarını ve özgünlükten çok ama çok uzak olduklarını söylemek için uzman olmaya gerek yok !

Hepsi birbirinin aynısı onlarca yazı, kendi hayal dünyalarında yaşayan yüzlerce yazar, ve bir o kadar da blog, bugün baktığımda ülkemizde okumanın ve yazmanın gerçekten de amacından uzak olduğunu görüyorum.

Amaçlar ve hedefler yazmak için hayat kaynağı motivasyonlardır

Buurable

Neden yazıyoruz ki ?

Neden yazdığınız hakkında bir fikriniz varsa bu iyiye işaret! çünkü yazmamızı teşvik eden nedenlerimiz olmadan kalem sadece içine kömür sıkıştırılmış bir tahta parçasıdır!

Ben burada yazıyorum çünkü kafamdan geçen düşünceleri paylaşmak kendi doğrularımı yaymak, bunlar hakkında tartışmak, gerektiğinde eleştirilmek ve eleştirmek istiyorum, bu zihnin aslında en çok ihtiyaç duyduğu aktivitedir !

Yani özetle burada sabit bir konu YOK! bunun için gelenleri sağ üst köşeden yolu edebiliriz, burada karşılıklı diyaloglar yorumlar görüşler acımasız eleştiriler sansürsüz küfürler ve gerçek insanlar var ! Süslü sayfalar ve cafcaflı wigetler ve über kaliteli fotoğraflar da yok ! Onun yerine suratınız da yumruk gibi patlayacak resimler olacak ve dümdüz sade bir sayfa bulacaksınız ki OKUYUN ! Beğenmezseniz de olur yorum ya da paylaşım da beklemiyorum, işte bu sebepten buurable yani; herşey olabilir !

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s